Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: komponisti, mūziķi un aktieri ar koncertu un bagātīgām dzīrēm nosvin mūzikas nama "Daile" jubileju 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sarkanais paklājs
16. novembrī 16:31 2023. gada 16. novembrī 16:31
 
13. novembrī ar skaistu un lustīgu koncertu un izsmalcinātu banketu tika atzīmēta mūzikas nama "Daile" pastāvēšanas desmitā gadadiena, kas pulcēja daudz ievērojamu personību - gan uz skatuves, gan skatītāju zālē.


Koncertā uz skatuves pie klavierēm jubilejas pasākumā sēdās komponisti Jānis Lūsēns, Zigmars Liepiņš un Raimonds Pauls, kuru dziesmas izpildīja tautā mīlēti varenu balsu īpašnieki - Kristīne Zadovska, Ingus Pētersons, Zigfrīds Muktupāvels, Ance Krauze, Daumants Kalniņš, Andris Ērglis un Aija Vītoliņa.

Par omulīgu un priekpilnu atmosfēru gādāja vakara vadītāji aktieri Andris Keišs, Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš. Vakara gaitā izskanēja īpaši izmeklēts dziesmu klāsts no neskaitāmajām koncertprogrammām, kas šo desmit gadu laikaposmā priecējušas publiku mūzikas namā “Daile”.

Pēc koncerta “Dailes” nama saimniece Anda Zadovska visus sirsnīgi aicināja uz svētku mielastu, par ko bija parūpējies slavenais šefpavārs Raimonds Zommers ar savu komandu. Savukārt ap pusnakti visi varēja mieloties ar grandiozu jubilejas torti.

Citi šobrīd lasa

Tavās mājās ir kaut viens telpaugs? Lietas, ko labāk zināt
FOTO: Rīgā cenšas tīrīt sniegu, cilvēki dalās iespaidos par kupenām 1
Eiropas pilsētas, kuras, visticamāk, vissmagāk cietīs no Ķīnas noslēpumainā "pneimonijas" uzliesmojuma
Pievienot komentāru