Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Žaklīna Cinovska pārdod savu skaisto dzīvokli, lai atkal dotos uz Ukrainu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
3. oktobrī 06:46 2023. gada 3. oktobrī 06:46
 
Lai norēķinātos ar visiem aizņēmumiem un kredītiem, un atlikušo naudu izmantotu profesionālajai darbībai - dokumentālo filmu veidošanai par Ukrainu un tās iedzīvotājiem Krievijas brutālā kara laikā -, pazīstamā režisore un producente Žaklīna Cinovska pārdod savu dzīvokli.

Viņa jau gadu dzīvo un strādā Ukrainā, kur tapušas vairākas filmas, bet iecerē ir vēl dažādi dokumentālie stāsti.


Žaklīna Cinovska visai drīz atkal plāno atgriezties Ukrainā, lai turpinātu iesākto darbu. Bet tam nepieciešami finansiālie līdzekļi.

"Latvijā esmu izdarījusi pietiekami, bet Ukrainā paveras jauni apvāršņi, jaunas iespējas, kur varu likt lietā savu pieredzi un profesionalitāti. Tas ir jauns un ļoti interesants izaicinājums. Diemžēl šobrīd Latvijā esošā situācija ir nelabvēlīga radošajiem cilvēkiem, tāpēc jāmeklē citas iespējas. Jā, esmu gatava palikt Ukrainā un strādāt tur ilgu laiku. Bet Latvija kļuvusi cilvēkiem ļoti nelabvēlīga, tāpēc nekas cits neatliek, kā doties prom. Diemžēl Latvija, kurā nav karš, grimst aizvien lielākā purvā, un šī nespējnieku valdība to tikai pastiprina, valsts izaugsme nenotiek. Es to vienkārši vairs nevaru izturēt, man šī situācija ir apnikusi,” skaidro Žaklīna Cinovska.

Lai nokārtotu finansiālās saistības ar Latviju, Žaklīna pārdod savu dzīvokli, ko viņa iegādājās 1995. gadā. Tas atrodas Rīgas centrā, klusā rajonā, koptā daudzdzīvokļu mājā, kuru apsaimnieko paši īpašnieki.

Vairāk par to, ko Žaklīna atkal darīs Ukrainā, lasiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā, kur netrūkst arī citu interesantu ziņu! 

Citi šobrīd lasa

Tavās mājās ir kaut viens telpaugs? Lietas, ko labāk zināt
VIDEO&FOTO: remonts Jaunajā Rīgas teātrī tuvojas noslēgumam. Kā tur tagad izskatās?
Eiropas pilsētas, kuras, visticamāk, vissmagāk cietīs no Ķīnas noslēpumainā "pneimonijas" uzliesmojuma